FORGOT YOUR DETAILS?

Biuro techniczno-handlowe:
ul. Grochowska 45A
04-186 Warszawa
NIP: 521-032-12-56

www.dprs.pl
e-mail: dprs@dprs.pl
tel: +48 22 879 70 80
fax: +48 22 879 70 71

SERWIS WĘŻY 24 H

ul. GROCHOWSKA 45A
tel.: 22 879 97 70
tel 24h: 501 656 002

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Kinga Dąbrowska
e-mail: kinga@dprs.pl
tel.: 22 879 70 80 wew. 150

DZIAŁ HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Centrala: 22 879 70 80 wew. 3

DZIAŁ WĘŻY PRZEMYSŁOWYCH

Centrala: 22 879 70 80 wew. 4

REALIZACJA I PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

WĘŻY I ZŁĄCZY HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Zuzanna Kurnicka
e-mail: zuzanna@dprs.pl
tel.: 530 799 770

Artur Lewandowski
e-mail: artur@dprs.pl
tel.: 530 799 991

Piotr Żebrowski
e-mail: hydraulika@dprs.pl
tel.: 519 139 901

DZIAŁ HANDLOWY

WĘŻY I ZŁĄCZY PRZEMYSŁOWYCH

Radosław Świderski
e-mail: radek@dprs.pl
tel.: 508 154 690

Tomasz Górka
e-mail: tomasz@dprs.pl
tel.: 508 154 604

Remigiusz Kowalczyk
e-mail: remigiusz@dprs.pl
tel.: 508 154 601

DZIAŁ HANDLOWY

WĘŻY I ZŁĄCZY HYDRAULIKI SIŁOWEJ

Wiesław Rębiś
e-mail: wieslaw@dprs.pl
tel.: 502 153 902

Paweł Berdyn
e-mail: pawel@dprs.pl
tel.: 502 153 901

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Krzysztof Chorolewski
e-mail: krzysztof@dprs.pl
tel.: 508 154 605

Mirosław Mańkowski
e-mail: mirek@dprs.pl
tel.: 508 154 606

DYREKTOR HANDLOWY

Mariusz Słabik
e-mail: mario@dprs.pl
tel.: +48 502 153 900

Zapraszamy do kontaktu

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Do góry