FORGOT YOUR DETAILS?

DPRS POLAND PROFESJONALNE WĘŻE I ZŁĄCZA DLA PRZEMYSŁU I HYDRAULIKI SIŁOWEJ

gates


Firma DPRS POLAND jest polską firmą założoną w 1990 roku.

Od początku działalności do dzisiaj czasów jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym koncernu SEMPERIT. Oprócz szerokiego asortymentu produktów firmy SEMPERIT, firma DPRS POLAND rozwijając się oraz wzbogacając ofertę sprzedaży, współpracuje również z innymi producentami z Europy oraz świata, co stawia nas w pozytywnej sytuacji na oczekiwania i wyzwania rynku.

Posiadamy obszerną ofertę różnorodnych produktów wymienionych poniżej, co nie wyczerpuje naszych możliwości. Dlatego zawsze warto pytać o interesujący Państwa artykuł. W stałym asortymencie węży SEMPERIT oraz innych producentów, posiadamy na naszych magazynach poniżej wymienione pozycje takie jak:

  • Węże hydrauliki siłowej – 1SN, 2SN, GATES, 4SP / 4 SH NORTH FIGHTER.
  • Węże przemysłowe do olejów, pary, węże trudnościeralne, węże do kompresorów, węże transportowe do cystern i silosów, LPG, wody przemysłowej, tłoczne i ssawne, węże do czyszczenia kanalizacji, a także cała gama węży dla motoryzacji w tym: węże hamulcowe, węże do myjek ciśnieniowych, węże do klimatyzacji, węże teflonowe, węże silikonowe, różne rodzaje węży do pomp betonu oraz wiele innych węży gumowych posiadających zbrojenia tekstylne, oploty stalowe lub systemy mieszane.
  • Pełna oferta złączy typu Camlock, złączy do powietrza i wody typu GEKA oraz szybkozłączy do sprężonego powietrza.

Następnym wektorem wsparcia rynku przez DPRS POLAND są oferowane przez nas złącza i armatura hydrauliki siłowej:

  • Końcówki do zakuwania oraz tuleje
  • Elementy złączne – szeroki wachlarz adaptorów, zawory, akcesoria hydraulicznie takie jak: obejmy do rur i węży, osłony ochronne do węży i wiele innych.
  • Szybkozłącza hydrauliczne – w typach standardowych, skręcanych, push-pull, sucho-odcinających.

W Warszawie, przy ulicy Grochowskiej 45A [siedziba firmy DPRS Poland] działa Serwis Hydrauliki Siłowej, co umożliwia nam świadczenie usług przez wykwalifikowany personel techniczny. Oddział do produkcji przewodów hydrauliki siłowej dzięki posiadaniu kilku stanowisk do zakuwania, zautomatyzowania pracy oraz mocy wytwórczej w zasobach ludzkich, posiada zawsze elastyczne moce produkcji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Firma DPRS Poland przez wiele lat uczestniczy również w krajowych oraz międzynarodowych targach branżowych [pneumatyka, automatyka, hydraulika siłowa].

Do góry