FORGOT YOUR DETAILS?

Hurtowa produkcja węży

Jako prężnie rozwijająca się firma na rynku polskim i europejskim, zajmujemy się produkcją gotowych przewodów hydraulicznych.
Głównie skupiamy się na masowej produkcji węży 1SN i 2SN, jak również zaopatrujemy w zakute węże 4SP, 4SH, węże przemysłowe do betonu, węże do piaskowania oraz tynkowania.

Naszymi kluczowymi odbiorcami są producenci maszyn rolniczych, sklepy rolniczo-przemysłowe oraz firmy usługowe zajmujące się produkcją linii hydraulicznych. Do produkcji przewodów wykorzystujemy wysokiej jakości zakucia, tuleje oraz węże znanych i renomowanych marek:

  • GATES
  • SEMPERIT
  • SPEEDPRO
  • NORTH FIGHTER

Nasza wykwalifikowana załoga jest w stanie wykonać każdy przewód według rysunku technicznego lub wzoru nadesłanego przez klienta.
Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do zakuwania, cięcia, odmierzania i sprawdzania przewodów po zakuciu, o czym świadczy brak reklamacji i zadowolenie klientów z wykonanej usługi. 

Sam proces zakuwania jest bardzo precyzyjny, wykonany dokładnie z tabelami zakuć. Po wieloletniej współpracy z kontrahentami służymy również pomocą w doborze zakuć, węży czy też ciśnień dla potrzeb klienta.  Zaufało nam wiele firm na branżowym rynku, z racji tego grono naszych odbiorców ciągle się powiększa.

dsc_5146-kopia

OPIEKUN PRODUKTU

Wiesław Rębiś

Do góry