FORGOT YOUR DETAILS?

Kalibrator

Produkt o wzmocnionej odporności na uszkodzenia mechanicze, pozwalający na dokładne ustawienie wymiaru zewnętrznej średnicy zakucia przewodu hydraulicznego. Uzyskanie prawidłowego wymiaru wskazane jest przez czerwony wskaźnik wychodzący ze środka kalibratora.

kompaktowa budowa

Pompa ręczna o podwójnej prędkości ułatwia pracę operatora. W tym elemencie znajduje się również szuflada na szczęki co ułatwi ich przechowywanie. W urządzeniu zamontowane są również szybkozłącza suchoodcinające typu FLAT-FACE do szybkiego oraz łatwego połączenia pompy z głowicą.

Oddzielna głowica

Magnes wbudowany w głowicę ułatwi przytrzymanie jej w miejscu ciężko dostępnym dla innych maszyn z serii NKH. Dzięki temu rozwiązaniu operator będzie mógł w łatwiejszy sposób przymocować ją do elementu metalowego w celu zakucia pękniętego węża hydraulicznego. Konstrukcja maszyny utrudnia również w dostawaniu się do jej środka pyłu lub innych odpadków co dodatkowo polepsza ochronę cylindra oraz uszczelnień.

ZAOPATRZYMY MAGAZYN

Głównym profilem działalności firmy DPRS POLAND jest dostarczanie szerokiej gamy produktów związanych z hydrauliką siłową oraz przemysłem. Pomożemy w doborze węży i złączy do prowadzonego profilu działalności Państwa firmy. Przygotujemy pakiet startowy dla serwisu chcącego prowadzić usługi zakuwania węży hydraulicznych oraz przemysłowych, jak i uzbroimy magazyn w potrzebny asortyment do przeprowadzania serwisu węży w maszynch różnego typu. Naszym głównym celem jest rozwój Państwa firmy. Osiągamy to fachowym doradztwem oraz profilowanym systemem rabatowym kształtującym również naszą silną pozycję na rynku polskim.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MASZYNY DO ZAKUWANIA

Neotech Marken – NKS16

Parametry Model
Wymiary ( sz x gl x wys )
Waga ( z olejem HV32, bez szczęk )
NKS-16
300 mm x 220 mm x 400 mm
27 kg
Głowica Siła zacisku
Otwarcie ze szczękami
Otwarcie bez szczęk
Długość szczęk głównych
80 ton
Ø szczęka + 20 mm
59 mm
56 mm
Maksymalna średnica wewnętrzna zakuwanych przewodów 1 oplotowy
2 oplotowy
4 oplotowy SP
Maksymalny rozmiar kolana BSP
Graniczny wymiar zakucia
Minimalny wymiar zakucia
1” (DN 25 mm)
1” (DN 25 mm)
1/2” (DN 12 mm)
5/8”
44 mm
4 mm
Zasilanie Ręczna pompa hydrauliczna z dwoma prędkościami
Ta zakuwarka może zostać wyposażona w pneumatyczną pompę hydrauliczną (320 bar).
Dostępne rozmiary szczęk
Ø szczęki 04 06 10 12 15 18 21 24 27 30
Długość 56
Maszyna wyprodukowana we Francji, zgodnie z rozporządzeniem CE w sprawie zdrowia i bezpieczeństwa.

OPIEKUN PRODUKTU

Sylwester Gołębiewski

Wiesław Rębiś

Do góry