FORGOT YOUR DETAILS?

Serwis hydrauliki DPRS

Serwis znajduje się pod adresem ul. Grochowska 45A, 04-186 Warszawa

Serwis hydrauliki siłowej DPRS Poland istnieje od 1999 roku.

Wieloletnie doświadczenie w pracy serwisu daje nam ekstremalne możliwości które pozwalają na stosowanie trafnych i niezawodnych rozwiązań technologicznych i jakościowych. Posiadamy system jakości, który minimalizuje błędy czynnika ludzkiego przez zastosowanie odpowiednich procedur. Testujemy wykonane przewody nietypowe za pomocą próby obciążeniowej ciśnieniem próby. W niektórych przypadkach używamy do testów gazów przenikliwych. To eliminuje reklamacje, oszczędza czas i co ważne jest pro ekologiczne. Szczególnie sprawdza się to przy wykonywaniu przewodów z teflonu, do klimatyzacji czy mediów agresywnych. Standardem tych procedur są węże do pneumatycznych układów hamulcowych i klasycznych na płyny hamulcowe. Pracownicy serwisu bez większych problemów odtwarzają gięte przewody o różnych kształtach łuków z rur stalowych i miedzianych za pomocą giętarki elektromechanicznej. W wymienionych przewodach rurowych stosujemy techniki lutowania twardego srebrem co czyni produkt odporny na korozję i rozszczelnienia oraz zwiększa parametry bezpieczeństwa i czasu użytkowania produktu.

Nasza firma posiada w magazynie kilka tysięcy rodzajów końcówek metrycznych i calowych. Należą do nich standardowe nyple z gwintem zewnętrznym i wewnętrznym, końcówki oczkowe i flanszowe, tuleje zaciskowe czyli oprawki, redukcje i adaptory, złącza grodziowe, zawory niskich i wysokich ciśnień, złączki stałe, złącza typu camlock, szybkozłącza hydrauliki siłowej oraz sprężonego powietrza, różne złącza typu geka i wiele wiele innych choćby złącza i końcówki do klimatyzacji. A ponadto końcówki hamulcowe, węże i armatura do myjek wysokociśnieniowych.

Posiadamy stały, w szerokiej gamie rozmiarów i rodzajów asortyment węży hydrauliki siłowej tj. 1SN, 2SN, 4SP, 4SH, producentów SEMPERIT i SPEEDPRO. Polecamy osłony spiralne zabezpieczające przed uszkodzeniem udarowym węży. Również tę rolę spełniają rękawy tekstylne. Uzupełnieniem możliwości serwisu jest dział produktów węży przemysłowych tekstylnych tłocznych, ssawno-tłocznych oraz ssawnych. Produkty te są w przedziale od DN 3mm aż do 500mm.

Reasumując, nasza firma jest przygotowana na wiele wyzwań technicznych i ma ku temu stosowne zaplecze technologiczne, magazynowe oraz w pełni wykwalifikowany zespół pracowników.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Do góry