FORGOT YOUR DETAILS?

beton-2259

Przewody, zakucia, akcesoria i węże do pomp betonu

DPRS Poland oferuje zarówno zakucia i węże do pomp betonu , jak i prowadzi produkcję gotowych przewodów. Służą one do przesyłu lub rozlewania betonu lub żelbetonu w różnego rodzaju konstrukcjach budowlanych, głównie przy stropach i ścianach nośnych. Pompa betonu pod ciśnieniem pcha beton na każdą kondygnację budynku, od garażów podziemnych, do najwyższych pięter nawet na 80 metrach wysokości. Węże do pomp betonu charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość na ścieranie i warunki atmosferyczne. Podczas pracy są poddawane ekstremalnemu tarciu, rozgrzewaniu, gnieceniu i rozciąganiu, przez co, wymagane jest, aby były wykonane z najwytrzymalszych materiałów. Od prawidłowego działania przewodu do betonu, zależy terminowość wykonania usługi, bezpieczeństwo pracy, oraz finalny zysk.

Na szczególną uwagę zasługują węże do pomp betonu NORTH FIGHTER®, które obecnie, są marką rozpoznawalną na całym świecie. NORTH FIGHTER zawdzięcza ona swój sukces bardzo długą żywotnością i dokładnością wykonania. Każdy przewód do pomp betonu NORTH FIGHTER® po produkcji, przed wysłaniem do odbiorcy przechodzi kontrolę jakości. Użytkownicy wiedzą, że gumowe węże NORTH FIGHTER® są tak odporne, że wytrzymują tak samo długo, jak stal. Wąż do pomp betonu wysokiej jakości, to pewne użytkowanie przez bardzo długi czas. Warto zaopatrzyć się w wąż do betonu NORTH FIGHTER® przed największymi i najcięższymi pracami.

DPRS Poland wie, że awaria węża na budowie prowadzi do nieoczekiwanych opóźnień, dlatego organizuje transport w miejsce postoju pompy betonu. Do tego celu DPRS Poland posiada własny tabór busów dostawczych, oraz zespół doświadczonych kierowców, by zrealizować zamówienie w jak najkrótszym czasie. Zaufaj profesjonalistom.

Do góry